Kapitalizacja renty
Miałeś wypadek lata temu? Pisząc „lata temu” mamy na myśli nawet 30 lat wstecz! Jeśli doznałeś poważnych obrażeń ciała, które spowodowały trwały uszczerbek na zdrowiu, straciłeś możliwość pracy zarobkowej przez niezdolność do pracy, jesteś uzależniony od osób trzecich, pobierasz rentę powypadkową – to do Ciebie skierowany jest ta wiadomość.
Jak wyliczyć kapitalizację renty? Jak możemy Ci pomóc?
Nasi eksperci od kapitalizacji rent i podwyższania emerytur:
- przeliczą jeszcze raz, czy kwota jaką pobierasz jest adekwatna (często jest mniejsza niż powinna być),
- dokonają waloryzacji,
a Ty będziesz mieć możliwość pobrania jej w formie jednorazowej, w kwocie przeliczonej do wieku średniej linii życia czyli np. za 30 lat z góry na raz!
Zastanawiasz się czy warto? Myślimy, że tak. Z naszych usług skorzystało dotychczas wielu rencistów.
Zadzwoń teraz:
693 326 779
Kapitalizacja renty – najważniejsze informacje
Najważniejsze to:
- aby wypadek nie był z Twojej winy,
- abyś dostał już wcześniej odszkodowanie,
- abyś był na rencie po wypadku lub wypadek wydarzył się niedawno.
Pomagamy poszkodowanym w wypadku przy pracy, wypadku komunikacyjnym, a także w przypadku wypadków rolniczych.
Nie zwlekaj, zapytaj, bo każda sprawa ma swój termin przedawnienia. Nie podejmuj decyzji sam, tylko zapytaj specjalistę. Sprawdź nas!
Podwyższanie rent i emerytur – sprawdzona kancelaria
Podwyższanie rent i emerytur to specjalistyczne usługi, które świadczymy od przeszło 15 lat! Mamy ogromne doświadczenie w tego typu sprawach! Działamy na podstawie aktualnych przepisów prawnych. Większość takich spraw kończymy bez sądu!
Zadzwoń teraz:
693 326 779
Podstawy prawne:
Instytucja jednorazowego odszkodowania przewidziana w art. 164 k.z. (obecnie art. 447 k.c.) jest równoznaczna z instytucją renty odszkodowawczej. Obie te instytucje, które są ściśle ze sobą związane służą naprawieniu szkody.
Zmiana renty na jednorazowe odszkodowanie dotyczy tylko renty przyznanej na podstawie art. 444 § 2 k.c. względnie art. 446 § 2 k.c., czyli tylko w takich wypadkach, gdy obowiązek wypłacania renty wynika z czynu niedozwolonego. Obie instytucje powołane są do spełniania tego samego zadania i mają służyć jednemu celowi, a mianowicie naprawieniu tej samej szkody.