Prawnik Zakopane

POWYPADKOWA POMOC  PRAWNA  I MEDYCZNA

Ex Lege to doświadczona kancelaria adwokacka świadcząca pomoc osobom, którym potrzebny jest prawnik w Zakopanem. Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw dotyczących odszkodowań komunikacyjnych, przy pracy i rolniczych. Proponujemy reprezentację przed sądem i w negocjacjach polubownych  z ubezpieczycielem klientom, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu w wypadkach na drodze lub w miejscu pracy. Dzięki wieloletniej praktyce możemy zaoferować poszkodowanym pomoc na każdym etapie postępowania. Ponadto najbardziej poszkodowanym przydzielamy bezpłatnie menadżera rehabilitacji który dobierze najlepszy sposób leczenia z pomocą terapeutów oraz skieruje do odpowiedniej kliniki rehabilitacyjnej, pomoże w doborze sprzętu ortopedycznego, pracowni protetycznej czy w przystosowaniu domu do nowych potrzeb. To i więcej zyskujesz zgłaszając się do nas, nie musisz się już  martwić  co dalej czy skąd wziąć pieniądze na leczenie. W Ex Lege świadczymy usługi na wielu płaszczyznach .

Osoby pokrzywdzone w wypadkach w pracy i komunikacyjnych muszą mierzyć się z firmami ubezpieczeniowymi, które zajmują się wypłatą odszkodowań z OC sprawcy. Ich reprezentanci oraz sztab prawników pracujących na rzecz ubezpieczalni dokładają wszelkich starań, aby kwota rekompensaty była możliwie najniższa. Znalezienie doświadczonego prawnika to rozwiązanie, z którego mogą skorzystać osoby ubiegające się o swoje prawa. Nasi adwokaci reprezentują klientów w sprawach przeciwko ubezpieczycielom, starając się znaleźć pomyślne rozwiązanie na podstawie dostarczonej dokumentacji.

Co roku w wypadkach na polskich drogach ginie kilka tysięcy osób. Najbliżsi członkowie rodziny ofiary, np. współmałżonek czy dzieci, mogą zgłosić się do prawników po pomoc w ubieganiu się o zadośćuczynienie o odszkodowanie z powodu doznanych krzywd. Zgodnie z zapisami kodeksu cywilnego należy im się również zwrot kosztów pogrzebu czy leczenia poszkodowanego. Jeśli zmarły był głównym żywicielem gospodarstwa domowego, to mogą starać się dodatkowo o stosowne odszkodowanie. Adwokaci z Ex Lege Odszkodowania mają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i swoją wiedzę wykorzystują na każdym etapie prowadzonego postępowania. 

Odszkodowania komunikacyjne w Zakopanem

Zgłoszenie się do naszej kancelarii adwokackiej do niczego nie zobowiązuje. W trakcie pi Na spotkaniu z klientem przeprowadzamy darmową analizę wszystkich faktów dotyczących wypadku komunikacyjnego. Na podstawie zebranych informacji przedstawiamy poszkodowanemu model postępowania i jego szanse na wygraną. Dopiero wówczas może on podjąć decyzję, czy chce współpracować z kancelarią. Po przyjęciu zlecenia prawnik dokłada wszelkich starań, aby możliwie najszybciej i z dobrym efektem zakończyć postępowanie. Wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawia że mamy wysoką skuteczność przez co większość spraw kończymy bez sądu z satysfakcjonującym wynikiem dla klienta. Nie pobieramy żadnych opłat z góry, honorarium pobieramy wówczas jak wyegzekwujemy odszkodowanie dzięki czemu klient nic nie ryzykuje.

Doświadczony prawnik z Ex Lege dostępny jest nie tylko w Zakopanem. Nasza kancelaria świadczy usługi prawne na terenie całego kraju, dlatego możemy dojechać w dowolne miejsce. Zaraz po nawiązaniu współpracy z poszkodowanym przystępujemy do pracy, przygotowując dokumentację niezbędną na tym etapie postępowania. W przypadku niezadowalającego rozwiązania sprawy po wnikliwej analizie  proponujemy klientowi wstąpienie na drogę sądową. Reprezentujemy go w trakcie procesu i opracowujemy wszystkie pisma i wnioski z nim związane.

Często zgłaszają się do nas osoby, które szukają pełnomocnika do prowadzenia sprawy rozpoczętej samodzielnie. Jako prawnicy specjalizujący się w dziedzinie odszkodowań komunikacyjnych staramy się znaleźć rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące dla klienta. Mamy duże doświadczenie również w sprawach o roszczenia komunikacyjne, które wcześniej zakończyły się decyzją odmowną. Świadczymy usługi prawne także poszkodowanym, którzy doznali szkód przed laty.