Odszkodowania Myślenice

Kancelaria Ex Lege ma duże doświadczenie w ubieganiu się o odszkodowania komunikacyjne dla klientów w Myślenicach i innych miejscowościach w całej Polsce. Uczestnictwo w wypadku drogowym często wiąże się z powstaniem uszczerbku na zdrowiu poszkodowanego, który może starać się o odpowiednią rekompensatę z tego tytułu. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani adwokaci oraz doradcy, z wieloletnim doświadczeniem , dla których branża odszkodowań to chleb powszedni, każda sprawa jest dla nas wyzwaniem, traktujemy ja priorytetowo.

Na co dzień świadczymy też pomocą prawną dla osób, które doznały uszczerbku na zdrowiu w miejscu pracy. W takiej sytuacji również można starać się o odszkodowanie. Niestety w obu przypadkach ubieganie się o swoje prawa jest trudne, ze względu na niechęć agencji ubezpieczeniowych do wypłacania należnych świadczeń. Powszechną praktyką firm jest stosowanie nieuczciwych metod postępowania oraz zaniżanie sumy rekompensaty do minimum. Dlatego starając się o przysługujące zadośćuczynienie, można zgłosić się po profesjonalną pomoc prawną. Doświadczony adwokat znajdzie optymalne rozwiązanie. Ponadto jeśli doznałeś ciężkiego uszczerbku na zdrowiu zajmiemy się doborem najlepszej metody leczenia przydzielając Ci bezpłatnego menedżera rehabilitacji który skieruje Cię do odpowiedniej kliniki rehabilitacyjnej , pomoże w doborze sprzętów ortopedycznych, pracownię protetyczną, przystosowanie domu do potrzeb i wiele więcej zyskasz zgłaszając się do Nas.

Przy wyborze kancelarii warto zwrócić uwagę na jej specjalizację. Prowadzenie sprawy o odszkodowanie z tytułu wypadku na drodze lub w pracy wymaga wprawy i znajomości różnych metod postępowania. W Ex Lege na co dzień pomagamy osobom poszkodowanym w ubieganiu się o świadczenia. Na swoim koncie mamy wiele rozwiązanych spraw. Zajmujemy się też reprezentowaniem klientów, którzy w wyniku wypadku utracili bliską osobę. Z tytułu poniesionych krzywd i psychicznego cierpienia najbliżsi krewni zmarłego mogą otrzymać zadośćuczynienie, a także zwrot kosztów pogrzebu, leczenia a nawet renty itp. 

Myślenice – odszkodowania

POMOC  PRAWNA  I MEDYCZNA

Klient zgłaszający się do naszej kancelarii nie jest zobowiązany do kontynuowania współpracy. Zapewniamy bezpłatną analizę sprawy, badając okoliczności wypadku. Dopiero po zebraniu niezbędnych informacji wskazujemy poszkodowanemu jego szanse na wygraną i na jego życzenie podejmujemy się prowadzenia sprawy. Proponujemy profesjonalne wsparcie prawne na wszystkich etapach postępowania przedsądowego i sądowego. Dzięki szerokiej wiedzy w zakresie uzyskiwania odszkodowań możemy znaleźć optymalne rozwiązanie w danej sytuacji. 

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania świadczymy nie tylko w Myślenicach – nasi adwokaci dojadą do wskazanego przez klienta miejsca, na terenie całego kraju. Pierwszy etap naszej pracy to analiza okoliczności wypadku. Następnie przygotowujemy kompleksową dokumentację, obejmującą pisma i wnioski procesowe. Zajmiemy się też reprezentacją poszkodowanego w trakcie procesu, opracujemy wszelkie apelacje, zażalenia oraz skargi. 

Mamy również doświadczenie w kontynuowaniu spraw rozpoczętych przez klienta samodzielnie. Wiele osób nie jest zadowolonych z wysokości otrzymanych świadczeń lub też w ogóle nie uzyskały odszkodowania z tytułu poniesionych szkód. W takiej sytuacji analizujemy całą dokumentację dotyczącą postępowania i staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie. Pomagamy również osobom, które zostały poszkodowane w wypadku sprzed lat. Weryfikujemy okoliczności zdarzenia i sprawdzamy, czy sprawa uległa przedawnieniu.