Odszkodowania Nowy Targ

POWYPADKOWA POMOC PRAWNA I MEDYCZNA

Kancelaria adwokacka Ex Lege świadczy usługi prawne osobom starającym się o odszkodowania w Nowym Targu. Zajmujemy się prowadzeniem spraw związanych z wypadkami komunikacyjnymi,przy pracy czy w rolnictwie. W trakcie wieloletniej pracy zdobyliśmy duże doświadczenie, które jest nam pomocne we wspieraniu poszkodowanych na wszystkich etapach postępowania. Każdego dnia nasi adwokaci wykorzystują swoją obszerną wiedzę, aby zaproponować klientom optymalne rozwiązanie w danej sytuacji.

Każdego roku na polskich drogach dochodzi do dużej liczby wypadków komunikacyjnych. Z tego powodu firmy zajmujące się sprzedażą ubezpieczeń przeważnie zwlekają z wypłatą odszkodowania, korzystając z metod, które nie zawsze są zgodne z zasadami współżycia społecznego. W takiej sytuacji poszkodowany może być zmuszony ubiegać się o swoje prawa na drodze sądowej. Nasza kancelaria świadczy porady prawne dla wszystkich klientów, którzy chcą otrzymać rekompensatę, należną im ze względu na doznany uszczerbek na zdrowiu fizycznym lub psychicznym, czy po utracie bliskiego w wypadku.

W staraniach o odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej najbardziej pomocny będzie zespół wykwalifikowanych prawników mający doświadczenie w takich sprawach. Wykwalifikowany pełnomocnik, korzystając ze zdobytej przez lata wiedzy, znajdzie optymalne rozwiązanie dla swojego klienta. Poszkodowanym może być także najbliższy krewny osoby zmarłej w wypadku. Członkom rodziny ofiary należy się zadośćuczynienie za poniesione krzywdy oraz zwrot kosztów związanych z leczeniem czy pogrzebem. Natomiast o odszkodowanie i renty mogą się ubiegać w sytuacji, kiedy śmierć bliskiego miała negatywny wpływ na kondycję finansową rodziny. 

Adwokat Nowy Targ

Nasza kancelaria świadczy usługi prawne poszkodowanym z całego kraju. Z konsultacji z pełnomocnikiem mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy Nowego Targu – dojedziemy do wskazanego przez klienta miejsca. Spotkanie z adwokatem to analiza sytuacji pokrzywdzonego – zbieramy wszystkie dane dotyczące wypadku, aby przedstawić mu jego szanse na uzyskanie odszkodowania. Taka porada jest bezpłatna i niezobowiązująca. Dopiero po zaakceptowaniu warunków przez poszkodowanego przystępujemy do przygotowywania sprawy.  Ponadto w swojej ofercie mamy pomoc medyczną w przypadku gdy klient doznał ciężkich obrażeń ciała wymaga specjalistycznej opieki, wtedy przydzielamy mu bezpłatnego menadżera rehabilitacji który organizuje odpowiedni sposób leczenia poprzez skierowanie do kliniki rehabilitacyjnej , zapewni także pracownie protetyczne, sprzęt ortopedyczny ,psychologa i wiele więcej. W Ex Lege nie musisz się martwić skąd znajdziesz pieniądze na leczenie, nasi specjaliści wiedzą co zrobić.

Kancelaria Ex Lege zapewnia kompleksową pomoc prawną wszystkim poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i nie tylko. Zajmujemy się opracowaniem całej dokumentacji, przygotowując wnioski i pisma procesowe, a także skargi, zażalenia oraz apelacje. Podejmujemy się też negocjacji z ubezpieczycielami w imieniu naszych klientów. Niekiedy postępowanie przedsądowe jest niewystarczające i dochodzi do procesu o odszkodowanie, na którym reprezentujemy poszkodowanych. 

Mamy również doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących wypadków komunikacyjnych, które wydarzyły się w przeszłości. Przedawnienie roszczeń w niektórych przypadkach ma miejsce dopiero po 20 latach, o czym nie zawsze wiedzą poszkodowani. Zajmujemy się też reprezentowaniem klientów, którzy ubiegali się o odszkodowanie samodzielnie i nie byli zadowoleni z otrzymanej kwoty. Dzięki wieloletniej specjalizacji w tym zakresie jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie, które będzie optymalne w danych okolicznościach.