Adwokat Rabka Zdrój

Ex Lege Odszkodowania proponuje profesjonalną pomoc prawną i medyczną osobom, które uległy wypadkowi i którym  potrzebny jest adwokat w Rabce-Zdrój w celu starania się o odszkodowanie z tytułu wypadku komunikacyjnego, przy pracy czy w rolnictwie. Nasza kancelaria każdego dnia ubiega się o sprawiedliwość dla poszkodowanych, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu fizycznym lub psychicznym. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy, aby zapewnić kompleksowe usługi prawne dla potrzebujących. Pracują z nami nie tylko kompetentni prawnicy ale są to przede wszystkim osoby empatyczne dla których misją jest pomaganie zgodne z literą prawa, które w gąszczu przepisów prawnych znajdą furtkę by  pomóc jeśli tylko się da.

Osoby ubiegające się o odszkodowanie często muszą mierzyć się z licznymi trudnościami na swojej drodze. Ubezpieczyciele sprawców wypadków komunikacyjnych czy w pracy nierzadko stosują różne nieetyczne metody, aby uniknąć wypłacenia należnych środków na rzecz ofiary. Proponują poszkodowanym mocno zaniżoną kwotę, zdając sobie sprawę, że przeważnie nie znają oni swoich praw. Osoby, które znalazły się w takiej sytuacji, mogą skorzystać z pomocy doświadczonego adwokata. 

Kancelaria Ex Lege Odszkodowania specjalizuje się w sprawach dotyczących odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych w pracy, rolniczych i majątkowych . Wybór adwokata doświadczonego w danym zagadnieniu znacznie zwiększa szansę poszkodowanego na wyegzekwowanie należności. Podejmujemy się również spraw dotyczących wypadków ze skutkiem śmiertelnym. W takiej sytuacji rodzina ofiary może ubiegać się o zadośćuczynienie za doznane krzywdy, zwrot kosztów pogrzebu i renty. Jeśli zgon uczestnika wypadku przyczynił się do pogorszenia sytuacji bytowej najbliższych, wówczas mają oni szansę na uzyskanie stosownego odszkodowania i renty. 

Odszkodowania Rabka-Zdrój

Wszystkie osoby zgłaszające się do naszej kancelarii mogą liczyć na bezpłatną analizę wstępną,  spotkanie czy rozmowa z adwokatem do niczego nie zobowiązuje. W trakcie rozmowy z klientem zbieramy od niego wszystkie informacje, które mogą być pomocne przy ubieganiu się o odszkodowanie i inne możliwe świadczenia . Dopiero wówczas poszkodowany określa, czy decyduje się na skorzystanie z naszych usług. Zainteresowanym proponujemy wsparcie na każdym etapie postępowania przedsądowego i sądowego. W swojej codziennej pracy korzystamy z wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu spraw dotyczących odszkodowań. Ponadto naszym klientom oferujemy bezpłatne wsparcie menadżera rehabilitacji który dobierze najlepszy sposób leczenia i znajdzie odpowiednią klinikę rehabilitacyjną, pracownie protetyczne, sprzęt ortopedyczny. Pomoc prawna i medyczna w jednym miejscu, bezpłatny dojazd do Twojego miejsca zamieszkania .

Nasi adwokaci dostępni są nie tylko w Rabce-Zdroju, podejmujemy się współpracy z klientami z całej Polski. Zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie analizy okoliczności towarzyszących wypadkowi, a także reprezentowania poszkodowanego w trakcie ewentualnego procesu. Przygotujemy niezbędne pisma i wnioski procesowe, a także opracujemy treść pisemnych apelacji, skarg czy zażaleń. Zajmujemy się przede wszystkim negocjacjami z firmami oferującymi ubezpieczenia, nie tylko komunikacyjne.  Działamy na zasadzie success fee czyli nie pobieramy opłat z góry, honorarium jest dopiero jak wyegzekwujemy Twoje odszkodowanie , dzięki temu nawet osoba najuboższa może skorzystać z usług profesjonalnego prawnika.

Do naszej kancelarii mogą też zgłaszać się osoby, które nie są usatysfakcjonowane z kwoty uzyskanego odszkodowania lub odmówiono im świadczeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy w tym zakresie przeanalizujemy sprawę jeszcze raz i spróbujemy znaleźć optymalne rozwiązanie. Nasi adwokaci podejmą się też prowadzenia postępowań dotyczących wypadków mających miejsce w odległej przeszłości. W niektórych sytuacjach bowiem do przedawnienia roszczeń dochodzi dopiero po 20 latach.