Odszkodowania komunikacyjne Śląsk

Wypadek komunikacyjny zwykle prowadzi do powstania mniej lub bardziej poważnego uszczerbku na zdrowiu. W tych okolicznościach osobom poszkodowanym przysługuje możliwość uzyskania odszkodowania w adekwatnej do poniesionej szkody wysokości. Jeśli ubezpieczyciel sprawcy odmawia wypłaty świadczenia lub stosuje nieuczciwe praktyki, polegające na zaniżaniu wartości należnego zadośćuczynienia, pokrzywdzeni mogą skorzystać z pomocy profesjonalnego adwokata np. zatrudnianego przez naszą kancelarię działającą na Śląsku.

Nasi prawnicy to specjaliści z zakresu prawa cywilnego. Udzielają oni kompleksowego wsparcia osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i nie tylko na każdym etapie postępowania przedsądowego i sądowego. Na zlecenie klienta przygotowujemy wnioski i pisma procesowe, pośredniczymy też w jego kontaktach z towarzystwem ubezpieczeniowym sprawcy. Reprezentujemy interesy pokrzywdzonych w toczącej się przed sądem rozprawie.

Śląsk – odszkodowania

Nasza siedziba mieści się na Śląsku już od kilku lat, współpracujemy z prawnikami w różnych rejonach Polski, nasi przedstawiciele dojeżdżają do miejsca zamieszkania klienta. Podejmujemy się kompleksowego prowadzenia spraw o odszkodowanie komunikacyjne. Ustalamy wysokość świadczeń należnych klientowi, bazując przy tym na długoletnim doświadczeniu zawodowym zatrudnianych przez nas prawników. Stosujemy prowizyjny system wynagrodzeń. Honorarium za zrealizowane usługi pobieramy tylko po zakończonej sukcesem sprawie.

Powierzenie nam zadania wstępnego przeanalizowania danego przypadku pod kątem zasadności wysuwanych roszczeń nie zobowiązuje do niczego klienta. Wszelkie czynności z tym związane realizujemy nieodpłatnie. Do poszkodowanego należy podjęcie decyzji co do ewentualnego skorzystania z naszej pomocy w walce o przyznanie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu doznany w trakcie wypadku drogowego. Ponadto w ramach jednej umowy osobom które odniosły ciężkie obrażenia ciała np. amputacja kończyny lub uraz rdzenia kręgowego czy inne urazy neurologiczne zapewniamy wsparcie managera rehabilitacji który pomoże w dobraniu odpowiedniej metody terapeutycznej, w doborze sprzętu i kliniki do rehabilitacji. Świadczymy pomoc na wielu płaszczyznach.

Śląsk – odszkodowanie komunikacyjne

Podchodzimy indywidualnie do problemów każdego klienta. Korzystającym z naszych usług osobom oferujemy możliwość załatwienia wszystkich formalności związanych z dochodzeniem roszczeń nie tylko w siedzibie naszej firmy, ale także w domu pokrzywdzonego lub w innym dowolnie wybranym przez niego miejscu. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej uzyskał on odszkodowanie komunikacyjne w odpowiedniej wysokości.