O nas

Poznaj nas!

Ex lege zrzesza najlepszych specjalistów w dziedzinie prawa cywilnego i karnego. Głównym przedmiotem działalności kancelarii są szeroko pojęte roszczenia, które dotyczą zarówno szkód osobowych jak i majątkowych od podmiotów odpowiedzialnych za powstanie szkody.

Prowadzimy sprawy roszczących po śmierci osób najbliższych oraz osób poszkodowanych którzy doznali obrażeń ciała w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w rolnictwie i wypadkach przy pracy oraz innych zdarzeniach losowych. Dla tych najciężej poszkodowanych oferujemy bezpłatne wsparcie menadżera rehabilitacji oraz organizację całego procesu leczenia w nowoczesnych klinikach rehabilitacyjnych w różnych rejonach Polski bezpłatnie na koszt ubezpieczyciela sprawcy! Trafiając do nas po wypadku poszkodowani otoczeni są kompleksową opieką medyczną i prawną. Pomagamy także osobom które wskutek chorób straciły pełnosprawność poprzez fundację . Prowadzimy postępowania na etapie przedsądowym oraz sądowym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży odszkodowań naszych wyspecjalizowanych prawników jesteśmy w stanie oferować usługi na wysokim poziomie. Cechuje nas dbałość o każdy detal i indywidualne podejście do klienta. Połączenie tych atrybutów sprawia, że nasze usługi są bardzo konkurencyjne na rynku. Naszą misją jest autentyczne niesienie pomocy poszkodowanym po wypadkach ,nie nastawiamy się tylko na zarobek jak inni , odsetek z honorariów przeznaczamy na cele charytatywne np. fundacje. Poszkodowany może czuć się bezpiecznie otoczony profesjonalną opieką empatycznych prawników.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, analizujemy każdą sprawę szczegółowo i udzielamy bezpłatnej porady prawnej, możliwy jest bezpłatny dojazd do klienta na terenie całego kraju. Działamy na zasadzie success fee – najpierw Twoje odszkodowanie, potem nasza prowizja !

ex lege odszkodowania logotyp