O nas

Poznaj nas!

Ex Lege zrzesza najlepszych specjalistów w dziedzinie prawa cywilnego i karnego. Głównym przedmiotem działalności kancelarii są szeroko pojęte roszczenia, które dotyczą zarówno szkód osobowych jak i majątkowych.

Prowadzimy sprawy roszczących po śmierci osób najbliższych oraz osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w rolnictwie i wypadkach przy pracy. Współpracujemy z klinikami rehabilitacyjnymi, dzięki czemu nasi klienci mogą skorzystać z darmowego leczenia. Prowadzimy postępowania na etapie przedsądowym oraz na etapie sądowym.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, analizujemy każdą sprawę szczegółowo i udzielamy bezpłatnej porady prawnej, możliwy jest bezpłatny dojazd do klienta na terenie całego kraju. Działamy na zasadzie success fee – najpierw Twoje odszkodowanie, potem nasza prowizja.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych prawników jesteśmy w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie. Cechuje nas dbałość o każdy detal i indywidualne podejście do klienta. Połączenie tych atrybutów sprawia, że nasze usługi są bardzo konkurencyjne na rynku.

Zapraszamy do współpracy!