Kancelaria odszkodowawcza Dąbrowa Górnicza

kancelaria odszkodowawcza dąbrowa górnicza odszkodowania

Odzyskiwanie odszkodowań Dąbrowa Górnicza

Wypadki przy pracy, a także zdarzenia komunikacyjne zwykle prowadzą do powstania poważnych obrażeń ciała (a nierzadko też urazów psychicznych). W tej sytuacji ofiarom przysługuje prawo do ubiegania się o odszkodowanie w odpowiedniej wysokości.  Odzyskiwanie odszkodowań w Dąbrowie Górniczej to przedsięwzięcie, które warto zlecić profesjonalistom. Ex Lege Odszkodowania to kancelaria odszkodowawcza w Dąbrowie Górniczej, która zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz prowadzeniem spraw poszkodowanych w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Kancelaria odszkodowawcza Dąbrowa Górnicza

Na polskim rynku usług prawnych funkcjonujemy już od kilkunastu lat. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół prawników i adwokatów specjalizujących się w rozwiązywaniu problemów z uzyskiwaniem zadośćuczynienia i odszkodowania za obrażenia ciała i straty moralne wynikające z wypadku. Podchodzimy indywidualnie do każdego przedstawionego nam przypadku, poddając szczegółowej analizie wszelkie towarzyszące mu okoliczności.

Nasza kancelaria odszkodowawcza w Dąbrowie Górniczej świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz osób prywatnych oraz przedsiębiorców. W pełni angażujemy się w prowadzenie danej sprawy, reprezentując interesy klientów na każdym etapie postępowania. Negocjujemy z ubezpieczycielami sprawców stawki wypłaconego odszkodowania, dbając o to, aby ich wysokość była współmierna do stopnia doznanej przez poszkodowanego krzywdy.
Zadzwoń teraz:
693 326 779

Odszkodowanie Dąbrowa Górnicza

Dysponujemy rozległą wiedzą z zakresu prawa cywilnego, przez co możemy zaproponować klientom najlepsze w danych okolicznościach rozwiązanie. Mamy świadomość, że nie w każdym przypadku klientowi opłaca się skierowanie sprawy na drogę sądową. Dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu jesteśmy w stanie realnie ocenić, kiedy wszczęcie postępowania przed sądem jest najkorzystniejsze z punktu widzenia osoby poszkodowanej.

Nasi prawnicy podejmują się bezpłatnie ustalenia wysokości należnego odszkodowania. Bierzemy przy tym pod uwagę nie tylko stopień doznanego uszczerbku na zdrowiu, ale także wysokość kosztów leczenia i rehabilitacji, zakupu specjalistycznego sprzętu i leków, rokowania poprawy zdrowia , doznanego bólu i cierpienia czy dojazdu do lekarza.
Zadzwoń teraz:
693 326 779

Dąbrowa Górnicza odszkodowania – zakres usług

Nasza kancelaria odszkodowawcza w Dąbrowie Górniczej odzyskiwanie odszkodowań ma w przysłowiowym „w jednym palcu”. Nasi specjaliści od odszkodowań w Dąbrowie Górniczej na co dzień świadczą następujący zakres usług odszkodowawczych:

Oferta dąbrowskiej kancelarii odszkodowawczej Ex Lege Odszkodowania obejmuje również takie usług jak:

Poszkodowani w wyniku nieszczęśliwych zdarzeń losowych mogą jednak liczyć na naszą pomoc w walce o zadośćuczynienie doznanych krzywd także w innych sytuacjach. Podejmujemy się reprezentacji ich interesów przed ubezpieczycielem polubownie, a także sądem również wtedy, gdy do wypadku doszło nawet kilkanaście lat wcześniej, a ubezpieczyciel sprawcy odmówił wypłaty świadczenia lub celowo zaniżył jego wartość. Przeanalizujemy także sprawę zamkniętą po innym pełnomocniku, gdyż często się zdarza, że nie wyczerpał on wszystkich możliwości odzyskania odszkodowania.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu poznania pełnej listy oferty kancelarii odszkodowawczej w Dąbrowie Górniczej.
Zadzwoń teraz:
693 326 779

Prawo odszkodowawcze Dąbrowa Górnicza – Klient jest najważniejszy

Jak zostało to wcześniej wspomniane, kancelaria odszkodowawcza Ex Lege Odszkodowania, której przedstawiciele działają także w Dąbrowie Górniczej, dysponują rozległą wiedzą z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa odszkodowawczego. Cechuje ich długoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących ubiegania się przez ofiary wypadków o uzyskanie rekompensaty finansowej za urazy psychiczne i fizyczne powstałe na skutek zdarzenia. Zależy nam na pełnej satysfakcji klienta z poziomu świadczonych usług.

Przygotowujemy teksty wniosków i pism procesowych, pomagamy w zgromadzeniu dokumentów medycznych, w doborze kliniki do rehabilitacji czy ustaleniu sprawcy. Jeśli polubowne rozwiązanie sporu okaże się niemożliwe, wstępujemy na drogę sądową.

Usługi z zakresu prawa odszkodowawczego świadczymy na terenie całej Dąbrowy Górniczej, w tym jej części: Anna, Babia Ława, Bugaj, Błędów, Cegielniana, Ciernice, Dębnik, Działki, Glinianki, Gołonóg, Gródki, Jedlina, Kawa, Kazdębie, Korzeniec, Krasowa, Laski, Legionowo, Lipówka, Malinowe Górki, Marianki, Niepiekło, Nowa Kuźniczka, Okradzionów, Piekło, Piła Ujejska, Podbagienko, Podbuczyny, Podlesie, Podrowce, Pogoria, Ratanice, Sikorka, Smugi, Starosiedle, Strzemieszyce Małe, Strzemieszyce Wielkie, Świerczyna, Szatanówka, Szałasowizna, Trzebiesławice, Trzydziesty, Tucznawa, Tworzeń, Ujejsce, Wypaleniska, Ząbkowice, Zając, Zakawie, Zielona, Łazy, Łęka, Łęknice, Łosień; jak również i w okolicy Dąbrowy Górniczej.

Zadzwoń teraz:
693 326 779

Kancelaria odszkodowawcza Dąbrowa Górnicza i Fundacja Moc Pomocy

Nie pozostawiamy klientów sam na sam z ich problemami. Nasza kancelaria odszkodowawcza w Dąbrowie Górniczej współpracuje z Fundacją „Moc Pomocy”. To organizacja, która gwarantuje poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach pomoc w skorzystaniu z nowoczesnych metod leczenia urazów i ciężkich obrażeń ciała (amputacji lub uraz rdzenia kręgowego). Zapewnia ona swoim podopiecznym wsparcie psychologa oraz wykwalifikowanych doradców, którzy udzielają niepełnosprawnym praktycznych wskazówek w rozmaitych kwestiach (np. jaką protezę kończyny wybrać, jak przystosować mieszkanie i samochód do potrzeb osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim, w aktywizacji zawodowej itp.).

Jeśli w danym przypadku uzyskanie odszkodowania okaże się niemożliwe, współpracujący z fundacją manager rehabilitacji przy wsparciu naszej kancelarii odszkodowawczej zorganizuje na rzecz pokrzywdzonego specjalną zbiórkę pieniędzy na pokrycie podstawowych potrzeb materialno-bytowych oraz zdrowotnych. Zorganizuje materiały marketingowe i zbiórkę – także wśród swoich darczyńców.
Zadzwoń teraz:
693 326 779

Odszkodowania w Dąbrowie Górniczej

Osoby poszkodowane w wypadkach mogą zwrócić się do nas z prośbą o pomoc nie tylko wtedy, gdy od zdarzenia minęło stosunkowo niewiele czasu, ale także w sytuacji, gdy upłynęło już wiele lat od tragicznego w skutkach incydentu. W zależności od danego przypadku do przedawnienia roszczeń dochodzi w różnych terminach. Nasza kancelaria odszkodowawcza w Dąbrowie Górniczej, udziela klientom profesjonalnych porad, wskazując, czy w konkretnym przypadku ich walka o zadośćuczynienie i odszkodowanie ma realne szanse na powodzenie.

Wystąpienie na drogę sądową możliwe jest po przeanalizowaniu i ocenie ryzyka, jeśli adwokat zarekomenduje sprawę i realne jej powodzenie na wygraną, wtedy zapada decyzja wystąpienia na drogę sądową, nie narażając klienta na przegraną i poniesienie ogromnych kosztów sądowych. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo i dobro poszkodowanego. Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń teraz:
693 326 779

Biuro odszkodowań w Dąbrowie Górniczej

Z profesjonalną firmą egzekwującą odszkodowania w Dąbrowie Górniczej – Ex Lege Odszkodowania, można skontaktować się m.in. w następujący sposób: